Online veiling Sportgala Fryslân

Sportgala Fryslân organiseert een unieke veilingactie voor het Jeugdsportfonds, met exclusieve items van: Michel Mulder, Marianne Vos, SC Heerenveen, Aris Basketbal Leeuwarden, Thialf Heerenveen de heren ploegenachtervolging schaatsen!
van totaal € 1.350 (0%)

Veiling Sportgala Fryslân
Dit jaar is het thema van het Sportgala Fryslân ‘Assistent van het talent’. Je ziet ze bijna niet, maar ze zijn overal: mensen die dagelijks ervoor zorgen dat sporters (jong en oud) kunnen sporten. Het Jeugdsportfonds Friesland is ook zo’n assistent voor toekomstige talenten die het mogelijk maakt dat ieder kind kan sporten. Die wil de organisatie van het Sportgala Fryslân graag ondersteunen met het veilen van enkele unieke sportitems. Met welke van deze unieke items ondersteunt u het Jeugdsportfonds Friesland? Bekijk het aanbod onder de ‘teamleden’ van deze en breng gauw het sportiefste bod uit via Marktplaats! De veiling wordt tevens woensdag 17 februari onder de aandacht gebracht op het Sportgala Fryslân te Heerenveen.

- Gesigneerd schaatspak Michel Mulder: http://www.marktplaats.nl/a/sport-en-fitness/overige-sport-en-fitness/m1020469375-gesigneerd-schaatspak-van-michel-mulder.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&orderSource=SYI

- Gesigneerd wielershirt Marianne Vos: http://www.marktplaats.nl/a/sport-en-fitness/overige-sport-en-fitness/m1020469403-gesigneerd-wielershirt-van-marianne-vos.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&orderSource=SYI

- Exclusief SC Heerenveen arrangement: http://www.marktplaats.nl/a/sport-en-fitness/overige-sport-en-fitness/m1020469439-exclusief-sc-heerenveen-arrangement.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&orderSource=SYI

- Gesigneerd basketbal tenue Aris Leeuwarden + businessclub kaarten: http://www.marktplaats.nl/a/sport-en-fitness/overige-sport-en-fitness/m1020469493-gesigneerd-basketbaltenue-aris-leeuwarden-businesskaarten.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&orderSource=SYI

- VIP arrangement Thialf + gesigneerd sporttenue ploegenachtervolging mannen: http://www.marktplaats.nl/a/sport-en-fitness/overige-sport-en-fitness/m1020469542-vip-arrangement-thialf-sporttenue-ploegenachtervolging.html?c=9b26ed2a557deff636f4f8b9c5b7a618&orderSource=SYI

Over Sportgala Fryslân
Het Sportgala Fryslân zal dit jaar plaatsvinden op woensdag 17 februari te Heerenveen en is live te volgen via Omrop Fryslân.
Meer informatie: www.sportgalafryslan.nl

Voor meer informatie over deze veiling
Jeugdsportfonds  Friesland | Yanna de Vries- van Tol
Tel: 0513-630 660| e-mail: Yanna.vantol@jeugdsportfonds.nl